KONUT

KONUT

KONUT

HUZUR DOLU YAŞAM

Hayatta en büyük kazanç huzurlu bir aile yaşantısıdır. En büyük çabamız da bunu daima devam ettirebilmektir. 20 yılı aşkın deneyimimiz ve sahip olduğumuz bilgi ile bugüne kadar binlerce ailenin mutluluğuna ev sahipliği yaptık ve mutluluklarına ortak olduk.

Şimdi, Çanakkale Biga’nın değerine değer katacak Biga Konakları projesi ile mutluluklarına ortak olacağımız yeni aileler ile buluşuyoruz.

İnsanlar önemsedikleri ve kendileri için değerli olan anıları her zaman hatırlamak ister. Bizde anılarınıza yenilerini katmak için ve günlük hayatımızın bir parçası haline gelen, bize keyif veren olmazsa olmazlarımızı Biga Konakları ile sizin için yeniden yorumladık.

Alışveriş ve yaşamı bir arada tasarlayarak ihtiyacınız olan her şeyi bir araya topladık ve sizler için Biga Konaklarını tasarladık.

Şehrin merkezinde her noktaya yürüme mesafesinde olan Biga Konakları bulunduğu lokasyon ve kolay ulaşım imkanları ile bölgeye sağladığı prestij ve konak ayrıcalığı ile siz konut sahiplerine yatırımda hızlı geri dönüş sağlayacaktır.

Yaklaşık 4.500 metrekare alan üzerinde, 9 bloklu bir konak projesi olarak yükselen Biga Konakları; 1+1, 2+1 ,3+1 ve 4+1 daire seçenekleri, şehir yaşamının modern ayrıcalıkları, siz ve çocuklarınızın ihtiyaçlarına cevap veren sosyal alanları ile ailenize mutluluk, yaşamınıza ayrıcalık katacak.

© 2016 AYKAR İNŞAAT TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Web Tasarım